DESIGNED BY JOOMLATD

Uwaga

Dobrego dnia!

1 czerwca 2016

Ogólnopolski Głos Profilaktyki

„1 czerwca, tak jak w całym kraju uczniowie i nauczyciele rawskich szkół odpowiedzieli na inicjatywę profilaktyczną PaT i wzięli udział w „Zrywie Wolnych Serc”.

W Ogólnopolski Głos Profilaktyki "Zryw Wolnych Serc" włączyły się dwa rawskie gimnazja: Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Podczas szkolnych odchodów Dnia Dziecka uczniowie wraz z nauczycielami o wyznaczonej godzinie stanęli do wspólnego wybijania rytmu serc. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. Odczytana została odezwa społeczności PaT. W wydarzeniu udział wzięło ponad 250 uczniów i nauczycieli. To kolejny rok, w którym nasze szkoły włączyły się w ogólnopolską akcję profilaktyczną” – możemy przeczytać na stronie Komedy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. Dziękujemy pani Karolinie Sokołowskiej za koordynowanie akcji na terenie naszej szkoły.

 

TOP