24 czerwca 2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godzinie 8.15 od odśpiewania hymnu narodowego, wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły, przemówienia pani dyrektor Ireny Wiśniewskiej, która przedstawiła efekty naszej całorocznej pacy (II miejsce szkoły pod względem liczby laureatów i finalistów wojewódzki konkursów przedmiotowych, wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego, liczne uroczystości środowiskowe, średnia szkoły powyżej 4,0, osiemdziesięciu sześciu uczniów ze średnią 5,0 i wyżej). A potem już tylko pozostało wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom, dyplomów, nagród książkowych, statuetek wyróżniającym się uczniom. Była radość, była duma, były łzy wzruszenia – szczególnie mocno uroczystość zakończenia roku szkolnego przeżywały klasy III, które żegnały się dziś z naszą szkołą. Na koniec uczniowie spotkali się z wychowawcami w pracowniach, gdzie wręczone zostały świadectwa. Teraz zaś przyszedł czas swobody i odpoczynku. Wakacje rozpoczęte!